Front-End Web Developer (z podstawowym j. niemieckim)

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla klienta poszukujemy osoby na stanowisko Front-End Web Developer z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Opis stanowiska:

Jako Front-End Web Developer będziesz tworzyć aplikacje indywidualne, skrojone na potrzeby klienta oraz pracować w międzynarodowym zespole w oparciu o zwinne metodyki i profesjonalny proces wytwarzania oprogramowania. Praca nad oprogramowaniem odbywa się z użyciem popularnych języków programowania (JavaScript, TypeScript, Java), w oparciu o nowoczesne technologie,narzędzia oraz metodyki i dobre praktyki inżynierii oprogramowania wypracowane przez wewnętrzny dział badawczy na podstawie międzynarodowych standardów.

Do zakresu Twoich zadań będzie należeć tworzenie nowoczesnych aplikacji webowych i/lub mobilnych opartych na nowoczesnych technologiach (m.in. Angular, React, Ionic oraz innych).

Nasz Klient oferuje:

  • szkolenia zawodowe i językowe;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;
  • możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • wyjazdy integracyjne;
  • bezpłatne miejsca parkingowe;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony.

Profil idealnego kandydata:

  • praktyczna znajomość technologii webowych: JavaScript, HTML5, CSS3, komunikacji z serwerem opartej na REST oraz podstaw platformy Node.js wraz z narzędziami takimi jak Webpack czy Gulp;
  • mile widziana znajomość: Angular, React lub Vue oraz doświadczenie w mobilnych aplikacjach hybrydowych budowanych za pomocą frameworków/narzędzi: PhoneGap, Apache Cordova, GraphQL lub Ionic;
  • umiejętność programowania w językach obiektowych (np. Java) lub podstawowa znajomość programowania aplikacji mobilnych będzie dodatkowym atutem;
  • ukończone studia inżynierskie lub magisterskie z dziedziny nauk ścisłych;
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego (firma oferuje intensywny kurs języka niemieckiego, bez wpływu na finansowe warunki zatrudnienia).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media