Front-end Web Developer, Frontend Developer, Programista serwisów internetowych, CSS/JS

Avrio Interactive

Warszawa, 02-548, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z pozyskaniem nowych ekscytujących projektów poszukujemy ambitnych osób mających doświadczenie w programowaniu warstw front-end'owych aplikacji i stron webowych, chcących rozwijać się w kierunku front-end.

Front-end Web Developer będzie odpowiedzialny za:

  • Budowę szablonów HTML RWD serwisów internetowych, na bazie unikatowych projektów graficznych dla naszych klientów,
  • Łączenie szablonów RWD z autorską aplikacją CMS wspólnie z zespołem odpowiedzialnym za back-end;
  • Programowanie warstwy front-end'owej przy pomocy JavaScript

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości programów graficznych na potrzeby tworzenia warstwy graficznej serwisów WWW,
  • Znajomości CSS3/HTML5 (pod kontrolą Sass), idei RWD, Mobile first oraz nowinek w zakresie projektowania WWW,
  • Dobrej znajomości JavaScript (jQuery/AngularJS/ReactJS/ES6 i innych),
  • Umiejętności posługiwania się narzędziami NPM/Composer oraz  /Gulp/Webpack/Elixir
  • Umiejętności pracy z systemem kontroli wersji GIT oraz edytorem Atom,
  • Komunikatywności, otwartości i elastyczności oraz chęci poszerzania swojej wiedzy;

Oferujemy między innymi:

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę przy ciekawych projektach,
  • Rozwój i szeroki zakres odpowiedzialności w prowadzonych tematach,
  • Pracę na pełny etat w siedzibie firmy w Warszawie,
  • Kameralną, niekorporacyjną atmosferę,
  • Dużą elastyczność działania,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

Prezentacja firmy

Agencja Avrio Interactive istnieje już ponad 15 lat. Pracujemy nad wizer... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy