Front-End Developer

Cyclad Sp. z o.o.

Zdalnie, dolnośląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Zdalnie

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Hardware / Information Systems

Informacje o projekcie:

  • Branża: online mapy
  • Siedziba firmy: Lublin, Warszawa
  • Obszar projektu: Transformacja systemów mapowych
  • Praca zdalna: 100%
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Język angielski: B2
  • Metodologia: Agile
  • Wynagrodzenie: Budżet 65-75/h PLN netto B2B lub 11.000 brutto UOP

Opis stanowiska:

  • Przekładanie wymagań biznesowych na rozwiązania techniczne
  • Projektowanie rozwiązań IT oraz przygotowywanie części dokumentacji
  • Przeprowadzanie testów developerskich
  • Obserwowanie, jaką realną wartość wnosi Twoja praca
  • Dzielenie się swoją wiedzą ze współpracownikami
  • Poszerzanie swojej wiedzy poprzez nabywanie jej od kolegów z zespołu oraz udział w szkoleniach

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie informatyczne lub pokrewne
  • Minimum dwa lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji w języku JavaScript
  • Praktyczna znajomość HTML5/CSS3/SCSS
  • Dobrze rozumiesz konstrukcje API, systemów rozproszonych i modelowania danych
  • Posiadasz doświadczenie w używaniu technologii AJAX, JSON, REST i rozwiązań uniwersalnych pomiędzy przeglądarkami
  • Wiesz, czym jest relacyjna baza danych i znasz podstawy SQL
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat na umowę o pracę lub B2B
  • Atmosfera pracy - wsparcie kolegów, dzielenie się wiedzą.
  • Rozwój - system szkoleń wprowadzających i doskonalących umiejętności, ścieżki kariery i rozwoju
  • Prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny
  • MultiSport i ubezpieczenie na życie - możliwość zawarcia umowy na bardzo korzystnych warunkach.
  • Wynagrodzenie - adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności, system premiowy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.