Front-End Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1138242

Dla naszego Klienta z branży chemicznej poszukujemy osób na stanowisko:

Lokalizacja: praca zdalna
Rodzaj umowy: umowa o pracę tymczasową
Współpraca: projekt 6-miesięczny z możliwością przedłużenia współpracy
Start date: 1 czerwca

Zadania:
  • Tworzenie platformy IT i infrastruktury
  • Programowanie rozwiązań opartych na chmurze
  • Praca w architekturze mikroserwisów
  • Rozwój i utrzymanie platformy

Wymagania:
  • Min. 4 letnie doświadczenie na stanowisku Front-End Developera
  • Doświadczenie z technologiami JavaScript, React, CSS
  • Mile widziane doświadczenie z Java
  • Znajomość metodologii Agile
  • Język angielski na poziomie min. B2

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
  • Pracę przy rozwojowym projekcie z nowymi technologiami
  • Pracę zdalną
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland