Front-end Developer

B2Bnetwork

Warszawa, mazowieckie

B2Bnetwork

Od: B2Bnetwork
Miejsce pracy: Warszawa

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Rozwój i utrzymanie portalu w architekturze SOA w oparciu o usługi REST oraz rozwiązanie IAS
  • Implementacja GUI aplikacji na podstawie dostarczonych dokumentacji i grafik
  • Praca m.in. z JavaScript, AJAX, XML
  • Tworzenie testów jednostkowych
  • Praca w zespole doświadczonych Developerów

WYMAGANIA:

  • Minimum 2,5 roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języków programowania JavaScript, HTML5, CSS oraz frameworków AngularJS i Bootstrap
  • Umiejętność czytania XML Schema
  • Umiejętność pisania kodu OOP w JavaSrcipt
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie we współpracy z UX Designer
  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów o profilu technicznym

OFERUJEMY:

  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych (posiadamy swoją własną markę szkoleniową)
  • Stabilną, długofalową współpracę
  • Miłą atmosferę w fantastycznym zespole, który nie tylko uwielbia swoją pracę, ale i spędzać czas razem na karaoke czy grach planszowych
  • Benefity: opieka medyczna, dofinansowanie do aktywności sportowej, częste spotkania integracyjne

B2Bnetwork