Front-end Developer

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Devire Outsourcing IT to forma współpracy dedykowana dla specjalistów z branży IT, oparta na zasadach własnej działalności gospodarczej - B2B, realizująca projekty dla wiodących Klientów prowadzących innowacyjne i nowoczesne projekty.

Naszym Klientem jest lider w branży ubezpieczeń, jedna z najprężniej rozwijających się polskich firm na rynku. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Senior Frontend Developer

Główne obowiązki:

  • Współtworzenie i programowanie warstwy frontend dla systemu PAK,
  • Współudział w opracowaniu koncepcji rozwiązania dla inicjatywy biznesowej,
  • Zapewnienie jakości wytwarzanych produktów poprzez wsparcie testów akceptacyjnych oraz wdrożenia rozwiązania,
  • Utrzymywanie i aktualizację repozytorium dokumentacji technicznej systemów informatycznych,
  • Stabilizację wdrożonych rozwiązań,
  • Zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania i zgodności ze standardami oraz dobrymi praktykami.

U Kandydatów zwracamy uwagę na

  • Wykształcenie : wyższe o profilu informatycznym,
  • Doświadczenie zawodowe - 3-letnie doświadczenie na stanowisku programisty Front-end w projektach komercyjnych,
  • Znajomość Angular 2+, TypeScript, RxJS, HTML5, CSS, SASS, Karma, Jasmine, Git,
  • Mile widziana znajomość Grunt, Gulp, RequireJS,
  • Znajomość metod integracji z wykorzystaniem REST, SOAP,
  • Doświadczenie zawodowego w metodologii SCRUM/Agile,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą czytanie dokumentacji technicznej,
  • Umiejętności rozwiązywania problemów na styku biznes/IT,
  • Umiejętności szybkiego dostosowywania się do zmian, otwarcia na innych i nowe pomysły,
  • Doświadczenie w wykonywaniu rozwiązań na podstawie wymagań,
  • Znajomość wzorców projektowych i architektonicznych,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy w zespole,
  • Znajomość protokołu HTTP.

Oferujemy:

  • Kontrakt B2B (via Devire)
  • Pakiet benefitów
  • Pracę w biurze naszego Klienta w atrakcyjnej lokalizacji
Devire Devire Devire Devire