Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko Frontend Developera/Full Stack Develepoera. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kodową stronę realizacji projektów serwisów WWW oraz aplikacji. Praca stacjonarna w biurze w Warszawie.

Będziesz zajmował się:

- Tworzeniem warstwy frontend dla stron WWW, Landing pages

- Cięciem mailingów oraz animowaniem display

- Tworzeniem warstwy frontend dla WWW pod Wordpress

- Tworzeniem aplikacji leadówych wykorzystywanych w kampaniach performance marketingowych

Wymagania

Wymagane:

- Bardzo dobra znajomość: HTML5, CSS, Java Script, jQuery, AJAX, SASS/LESS

- Dobra znajomość PHP i MySQL

- Podstawowa znajmość Adobe Photoshop (umożliwiająca cięcie projektów do HTML)

- Umiejętność pracy z Bootstrap

- Umiejętność kodowania RWD

- Umiejętność pracy z API

- Chęć rozwoju w kierunku Full Stack

Mile widziane:

- Ruby (pod katem rozwoju Redmine)

- Znajomość systemu kontroli wersji GIT

- Znajomość Angular, Vue JS, WooCommerce

- Umiejętność kodowania warstwy front end dla Wordpress

Oferujemy:

- Stałą pracę i wynagrodzenie,

- Pracę w stale rozwijającej się firmie,

- Pracę w świetnej atmosferze i pozytywnie nastawionym zespole,

- Dopasowaną do Ciebie formę zatrudnienia,

- Pakiet Multisport i Medicover.

Nie czekaj aplikuj!

Prezentacja firmy

Jesteśmy stale rozwijającą się Agencją Interaktywną skupiającą si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy