Front-end Developer

Team Connect Sp. z o.o.
Podstawowe informacje:
Lokalizacja
Warszawa
Wymiar etatu
Pełny etat

Główne zadania:

  • Utrzymanie i rozwój aplikacji webowych
  • Zadania związane z projektowaniem, wdrażaniem, testowaniem oraz dokumentowaniem własnego a także powierzonego kodu
  • Udział w projektach badawczo-rozwojowych związanych z:
  • Natural Language Processing
  • Machine Learning / Deep Learning
  • Text Mining / Web Mining / Opinion Mining / Social Network Mining
  • Odkrywanie wiedzy w bardzo dużych zbiorach danych (Big Data)

 Wymagania:

  • Dobra znajomość języków skryptowych (najlepiej Python oraz JavaScript)
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych
  • Znajomość przynajmniej jednego frameworku webowego
  • Znajomość trendów oraz aktualnych standardów dotyczących Web development
  • Dobra, praktyczna znajomość HTML5, CSS3, jQuery, Bootstrap
  • Dobra znajomość technologii bazodanowych: bazy MySQL, PostgreSQL
  • Praktyczna znajomość systemu Linux
  • Stopień licencjata lub inżyniera informatyki lub kierunków pokrewnych
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość innych języków programowania (Java, C/C++)
  • Znajomość frameworków webowych Django, Spring, Flask
  • Doświadczenie z frameworkami frontendowymi (np. AngularJS, ReactJS)
  • Znajomość baz danych NoSQL (np. MongoDB)
  • Doświadczenie z administracją systemu Linux
  • Znajomość bibliotek: NumPy, Matplotlib, D3.js
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git
  • Doświadczenie w tworzeniu REST API
  • Doświadczenie w crawlowaniu Internetu i wyszukiwaniu informacji (information retrieval)

Oferujemy:

  • Pracę przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii informatycznych
  • Udział w dużych projektach związanych z obszarem inteligentnych rozwiązań oraz Big Data
  • Atrakcyjną ścieżkę rozwoju
  • Benefity do wyboru (karta multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia (B2B/UoP)
  • Wsparcie w założeniu działalności gospodarczej oraz jej prowadzeniu
  • Pomoc w kwestiach organizacyjnych (kadrowo – płacowych)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.