Opis stanowiska pracy

mohi.to jest wrocławską agencją kreatywną, która pomaga swoim klientom poruszać się w świecie online i offline. Pracujemy zarówno z dużymi, jak i mniejszymi markami z całego świata. Wierzymy, że firma to ludzie, a podstawą udanej współpracy jest sprawna i otwarta komunikacja oraz partnerskie stosunki. mohi.to to zespół ludzi specjalizujących się w tworzeniu stron, aplikacji webowych i mobilnych, brandingu i prowadzeniu działań e-marketingowych.

Obecnie szukamy osoby do naszego rzeszowskiego oddziału.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • realizację części frontendowej projektów dla klientów z całego świata
  • cięcie szablonów w HTML i CSS
  • poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań
  • opracowywanie dokumentacji do tworzonego oprogramowania

Wymagania

Obowiązkowo:

  • Minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia w HTML5, CSS3 i JavaScript,
  • znajomość GIT, gulp/grunt, bower
  • znajomość jednego z frameworków typu Foundation / Bootstrap
  • znajomość Photoshopa/Sketcha na poziomie pozwalającym na swobodne cięcie layoutów

Dodatkowo - mile widziane:

  • znajomość AngularJS/Backbone/React/Ember
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • znajomość Ionic/Famo.us/F7/OnsenUI
  • znajomość NodeJS
  • umiejętność tworzenia szablonów Wordpressa będzie atutem

Prezentacja firmy

mohi.to jest wrocławską agencją interaktywną. Zajmujemy się projektowani... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
kwartalne premie, ubezpieczenie na życie, pakiet szkoleń
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce