Front-End Developer

Hays Poland

Poznań, wielkopolskie

Hays Poland

Poznań
Poznań
NR REF.: 1097391

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego topowego Klienta - lidera rynku farmaceutycznego- poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Location: Poznań
Job type: Contract B2B

Zadania:
  • Wsparcie portali firmy do strony web front-endu (theming, CSS / HTML / javascript)
  • Usuwanie zgłoszonych defektów
  • Rozwijanie nowych funkcjonalności
  • Praca nad cyklicznym procesem release (zbiorcze poprawki dla działających portali / serwisów www)
  • Czasami: migrowanie istniejących serwisów do platformy Adobe Experience manager (praca nad tworzeniem themingu od zera lub na podstawie istniejących szablonów)

Wymagania:
  • Doświadczenie powyżej 2 lat
  • Biegłość w HTML/CSS
  • Programowanie JavaScript / jQuery
  • Umiejętność pracy z repozytoriami GIT/SVN
  • SASS / SCSS
  • Zdolności analityczne
  • Testowanie oprogramowania / aplikacji webowych
  • Praca operacyjno-projektowa / w cyklach Agile
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Co oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca pełna wyzwań
  • Możliwość pracy w sukcesywnym, międzynarodowym środowisku
  • Świetną atmosferę w pracy
  • Benefity: Multisport & Medicover
  • Elastyczność
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland