Front-end Developer

Sii Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Zatrudniając ponad 2800 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Aktualnie poszukujemy:

Miasto: Poznań
170627-FBC29
Zadania
  • Projektowanie, implementacja i wdrażanie nowych rozwiązań w warstwie front-endowej aplikacji
  • Dbanie o wysoką jakość kodu
  • Analiza zgodności funkcjonowania system ze specyfikacją techniczną
  • Testowanie wdrażanych rozwiązań
Pożądany profil
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego związanego z web front-end development
  • Praktyczna znajomość technologii HTML5, CSS3, JavaScript, mile widziana znajomość AngularJS
  • Umiejętność tworzenia stron lub aplikacji webowych na urządzenia mobilne będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe (najchętniej na kierunku Informatyka lub pokrewnych)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Dokładność, systematyczność oraz umiejętność pracy w zespole
Oferujemy
  • Szerokie portfolio ciekawych, międzynarodowych projektów z branż m.in. farmaceutycznej, healthcare, bankowej i produkcyjnej
  • Wyjątkową atmosferę – nagrody dla Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce i tytuł Great Place to Work!
  • Bogatą ofertę szkoleń technicznych, miękkich i językowych (angielski i niemiecki), grupy wymiany wiedzy
  • Możliwość współpracy w oparciu o umowę o pracę lub B2B – Ty wybierasz!
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie, dodatkowe benefity (coś dla sportowców, kinomanów i podróżników) – od początku zatrudnienia!
  • Piwne czwartki, comiesięczne śniadania, eventy rodzinne, bale karnawałowe, wyjazdy integracyjne, spotkania grup zainteresowań
  • Pracę w komfortowym biurze w ścisłym centrum Poznania, pokoje projektowe zamiast open space, możliwość relaksu w fun roomach z piłkarzykami i PlayStation 4
  • Elastyczne ścieżki rozwoju, różnorodność projektów (możliwość ich zmiany)

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sii Sp. z. o. o., Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.)"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie