Front End Developer

Hubert Abramiuk

Lublin, 20-262, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Firma StartStop świadczy kompleksowe usługi i rozwiązania z zakresu zarządzania czasem w przedsiębiorstwie.

Prowadzimy szkolenia, audyty, a także wdrożenia systemu do zarządzania zadaniami i organizacji czasu pracy. Pomagamy i uczymy jak zoptymalizować wykorzystanie zasobu jakim jest czas w przedsiębiorstwie. Współpracujemy zarówno z firmami z sektora MŚP jak i korporacjami. Nasi klienci reprezentują różne sektory gospodarki od finansów przez usługi IT po zakłady produkcyjne.

ZAPEWNIAMY
Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
Możliwość stałego rozwoju zawodowego
Możliwość wpływania na kształtowanie kierunku rozwoju systemów IT
System godziwego wynagrodzenia
Nowoczesne narzędzia pracy (Java 8, Angular 2, GitLab)

Wymagania

WYMAGANIA
Zaawansowanej znajomości HTML5 i CSS3,
Znajomości zagadnień związanych z Responsive Web Design,

MILE WIDZIANE
Znajomość Angular 2
Znajomość TypeScript
Doświadczenie z testami po stronie FrontEnd
Efektywna organizacja czasu
Umiejętność pracy zespołowej
Umiejętność pracy pod presją czasu
Zdolności komunikacyjne
Motywacja do pracy

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1