Opis stanowiska pracy

Firma ASCO Systemy Informatyczne jest obecnie wiodącym dostawcą systemów do obsługi sklepów, hurtowni motoryzacyjnych oraz warsztatów samochodowych w kraju.
Nasz sukces oparty jest na współpracy najlepszych specjalistów. Rozwijamy się dynamicznie dlatego wciąż poszukujemy kolejnych talentów.
Szukamy Front-end Developera z doświadczeniem w HTML, CSS oraz JavaScript.

Obowiązki:
  • Analizowanie i implementacja wymagań klienta
  • Utrzymywanie sklepów internetowych, wdrażanie/modyfikowanie funkcjonalności na życzenie klienta, reagowanie na awarie
  • Optymalizowanie istniejącego kodu sklepów internetowych
  • Projektowanie i wdrażanie nowych sklepów internetowych z wykorzystaniem autorskiego systemu CMS
  • Rozwijanie autorskiego systemu CMS

Wymagania

  • Przyjazna osobowość
  • Znajomość HTML5, CSS, JavaScript (es6+)
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji pracy jak Gulp albo Webpack itp.
  • Znajomość różnic w interpretacji kodu przez różne przeglądarki
  • Umiejętność tworzenia stron opartych na rozwiązaniach Responsive Web Design

Mile widziane
  • Znajomość chociaż jednej z bibliotek takich jak Angular, React lub Vue
  • Doświadczenie w Node.js

W zamian za profesjonalizm i zaangażowanie oferujemy:
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • opiekę medyczną
  • kartę multisport
  • świeże owoce 3 razy w tygodniu
  • pyszne ciasto co tydzień
  • basen oraz squash co tydzień
  • wyjazdy integracyjny kilka razy w ciągu roku
  • stały rozwój i zwiększenie swoich kwalifikacji oraz umiejętności
  • tworzenie nowych rozwiązań web opartych na wieloletnim doświadczeniu
  • pracę w zespole z ludźmi z wyobraźnią i poczuciem humoru

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

ASCO Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Sp.k. działa od 1994 roku. Nasza g... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management