Front-end Developer

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1101830

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:Front-end Developera

Lokalizacja: Kraków
Realizacja: współpraca długofalowa
Stawka: do negocjacji

Zadania:

  • Przygotowywanie responsywnych aplikacji na podstawie dostarczonych grafik
  • Realizacja animacji po stronie CSS/JavaScript
  • Współpraca z grafikami i back-end developerami

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość HTML5, CSS3, JavaScript (ES2015 / ES6), jQuery, Gulp/Grunt, Git
  • Doświadczenie z Responsive Web Design, mobile first oraz optymalizacją stron pod kątem mobile
  • Żywe zainteresowanie tematem technologii webowych
  • Znajomość Sass lub LESS
  • Umiejętność wyszukiwania informacji i radzenia sobie z nietypowymi zagadnieniami
  • Mile widziane:
    • React lub Angular
    • Video API, Audio API
    • znajomość systemu kontroli wersji Git lub svn
    • znajomość koncepcji OOCSS
    • RestAPI
    • Babel, webpack

Oferujemy:

  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland