Opis stanowiska pracy

Działamy już od roku 2008, specjalizując się w realizacji innowacyjnych, a przede wszystkim skutecznych rozwiązań dla biznesu. Siłą naszej firmy są ludzie, ich kreatywność, zaangażowanie i umiejętności, które procentują przy realizacji projektów dla największych polskich firm. Stosujemy najnowsze technologie i szukamy nowoczesnych rozwiązań, pracując z nami będziesz miał możliwość ciągłego rozwoju i zdobywania nowych umiejętności. Jeżeli kodowanie jest Twoją pasją – dołącz do nas!

Obecnie do zespołu technicznego poszukujemy osoby na stanowisko Front-end Developer.

Zakres obowiązków:

  • ścisła współpraca z działem programistycznym, projektowym i graficznym przy budowie aplikacji webowych i mobilnych zorientowanych na użytkownika (User Experience);
  • przygotowanie widoków HTML zgodnie z makietą funkcjonalną i projektem graficznym.

Gwarantujemy:

  • możliwość realizowania własnych pomysłów oraz szybkiego rozwoju w różnorodnych, ciekawych projektach
  • możliwość poznania nowoczesnych technologii
  • elastyczną formę zatrudnienia
  • elastyczne godziny pracy dla studentów
  • przyjazną atmosferę
  • wsparcie doświadczonego zespołu.

Wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia komercyjnego na stanowisku pracy Front-end developera
  • dobra znajomość JavaScript
  • dobra znajomość HTML
  • dobra znajomość CSS 3
  • znajomość frameworka Bootstrap.

Dużym plusem będzie znajomość którejś z techonologii/narzędzi:

  • Angular
  • NPM, Yarn, Webpack,
  • LESS/SASS, Grunt, Gulp
  • Git

Mile widziana wiedza z zakresu:

  • SEO
  • Responsive Web Design
  • Różnic w działaniu najpopularniejszych przeglądarek webowych na rynku
  • pracy z RESTowymi API;

Profil idealnego kandydata:

  • odpowiedzialność za realizowane zadania, zaangażowanie w powierzone projekty, komunikatywność
  • systematyczność, staranność, dokładność
  • umiejętność szybkiego uczenia się oraz analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem
  • chęć ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Prezentacja firmy

Jesteśmy doświadczoną firmą z branży IT – software housem, który specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy