Front End Developer

Workforce Logiq

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego międzynarodowego klienta z branży finansowej poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

                                           FRONT END DEVELOPER

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialne za opracowanie szeregu nowych GUI React i ActivePivot Live dla użytkowników końcowych i operacji.Jest to dobra okazja dla wykwalifikowanego programisty do udziału i przyczynienia się do przeprojektowania całego systemu i wdrożenia swoich pomysłów.Użytkownicy końcowi wykorzystują te systemy do analizowania ogromnych ilości danych związanych z ryzykiem, dzięki tym analizom programista Frontend, może projektować spójne, przejrzyste i responsywne interfejsy użytkownika

Wymagania

Wymagamy od Ciebie:

• Conajmniej rocznego doświadczenia w zakresie UI Development oraz React

• Praktycznej wiedzy zakresie: Jest, Bootstrap, Material design, Webpack

• Doświadczenia w end-to-end testing

• Umiejętności komunikacyjnych i pracy w grupie

• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego (w mowie i piśmmie)

• Charakteryzuje Cię „głód wiedzy” oraz otwartość na naukę w zakresie domen finansowych

Dodatkowo mile widziana znajomość:

• Narzędzi React (React-router, Enzyme, Redux, Storybook)

• RxJS

• CSS w JS

• Eslint

• Tworzenie bibliotek npm

• Flow lub Typescript

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
ok 1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting