Opis stanowiska pracy

W Codesushi specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych aplikacji webowych dla naszych klientów z Polski i zagranicy, głównie z USA i Nowej Zelandii. Pracujemy także dla znanych marek, takich jak Marvel, Disney czy Yamaha. Posiadamy biura w Krakowie, Kijowie i Los Angeles.

Pracujemy z technologiami takimi jak JavaScript, React.js, Node.js, Angular.js, MongoDB, Elasticsearch, PHP, Symfony. Poszukujemy zarówno mid, jak i senior developerów. Jeśli tak jak my dbasz o wysoką jakość kodu, odezwij się do nas!

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Realizacja projektów webowych opartych na różnych dostępnych technologiach (głównie w oparciu o framework React.js)

  • Udział w sesjach projektowych

  • Dbanie o wysoką jakość tworzonych rozwiązań

  • Współpraca z innymi członkami zespołu

Co mamy do zaoferowania?

  • Stabilną pracę w międzynarodowym zespole z wieloletnim doświadczeniem

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - znamy stawki rynkowe:)

  • Odpowiednie narzędzia pracy (Mac + dual widescreen setup)

  • Pracujemy nad aplikacjami ze złożonym UI oraz ciekawymi graficznie stronami dla znanych marek międzynarodowych i lokalnych firm amerykańskich, gwarantujemy, że u nas nie będziesz się nudzić i narzekać na brak wyzwań

  • Dobrze wyposażone biuro w dogodnej lokalizacji (Krakowskie Zabłocie) - blisko przystanków tramwajowych i kolejowych, zachęcamy także do dojazdu rowerem (dostęp do rowerowni i prysznica)

  • Wspieramy Twój rozwój - zapewniamy dostęp do najlepszych platform szkoleniowych z wiedzą programistyczną - egghead.io, pluralsight, oferujemy zwrot kosztów zajęć językowych z native speakerem, finansujemy certyfikację czy wystąpienia na konferencjach w Polsce i zagranicą

  • Dbamy o work-life balance - zapewniamy prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i rodziny (PZU), finansujemy w 100% kartę Multisport, organizujemy Sushi friday, dbamy o czyste powietrze w biurze (oczyszczacze powietrza w zimie, klimatyzacja w lecie;)

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość JavaScript

  • Dobra znajomość ReactJS

  • Minimum 1,5 roku doświadczenia jako programista Front-End

  • Znajomość Twitter Bootstrap 3

  • Znajomość systemu kontroli w wersji GIT

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowo mile widziana znajomość:

  • Docker

  • NodeJS

  • webpack
  • jQuery

  • Angular

Prezentacja firmy

CODESUSHI to developerzy kochający programowanie i rozwój w zakresie apl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
6 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
multisport, prywatna opieka medyczna
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce