Front-End Developer (Vue.js) - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Poszukujemy Frontend Developera do współtworzenia nowej, błyskawicznie rozwijającej się aplikacji w branży fintech tworzonej przez największą polską porównywarkę produktów finansowych.

Front-End Developer (Vue.js)Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Współtworzenie aplikacji z wykorzystaniem Vue, Vuex, oraz Nuxt.
  • Współpraca przy projektowaniu wydajnej komunikacji z naszym API
  • Wspólpraca w doświadczonym 8-9 osobowym zespole

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrej znajomości JS w wersji ES6 lub nowszej
  • Znajomość Vue
  • Bardzo dobrej znajomości HTML5/CSS3
  • Bardzo dobrej znajomości jednego z frameworków frontendowych (np. Angular, React, Vue)

Mile widziane:

  • Znajomość Webpacka
  • Znajomość Dockera, Kubernetes
  • Znajomość narzedzi do testów jednostkowych, np. frameworka Jest (CI)

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca na pół etatu (możliwość całkowitej pracy zdalnej)
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, wielokrotnie wyróżnionej w rankingach
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.