Front-End Developer (Vue.js)

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.

Dla Klienta będącego częścią jednej z najbardziej rozpoznawalnych na świecie agencji marketingowych z główną siedzibą w Kansas City, działającego w 26 krajach na 6 kontynentach, aktualnie poszukujemy osoby na poniżej przedstawione stanowisko:

Front-End Developer (Vue.js)Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Tworzenie i rozwój aplikacji w oparciu o wymagania biznesowe przy wykorzystaniu najlepszych praktyk programowania
  • Projektowanie responsywnych i nowoczesnych aplikacji front-endowych
  • Dzielenie się wiedzą, przeprowadzanie code review
  • Przygotowanie/aktualizacja dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie komercyjne w tworzeniu aplikacji webowych
  • Znajomość i doświadczenie w pracy z technologiami:
    • Vue.js
    • JavaScript
    • ES6
    • TypeScript
    • HTML5
    • CSS3

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Pracę w zespole doświadczonych developerów
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.