Front-End Developer (React)

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
Dla Klienta z branży loteryjnej, który dzięki oferowanym rozwiązaniom, umożliwiają przetwarzanie transakcji na masową skalę dla ponad 80 loterii w różnych krajach, na sześciu kontynentach. Są to między innymi: Chile, Dominikana, USA, Białoruś, Wielka Brytania, Niemcy, Dania, Chiny, Kanada, Belgia, Finlandia, a także pierwsza zalegalizowana loteria na Tajwanie, aktualnie poszukujemy osoby na poniżej przedstawione stanowisko.

Front-End Developer (React)Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  •  Budowanie i rozwijanie aplikacji
  •  Pisanie testów jednostkowych
  •  Zapewnianie jakości dostarczanego oprogramowania
  •  Wypracowywanie kompetencji umożliwiających długofalowy rozwój i wsparcie utrzymania wytwarzanego oprogramowania
Wymagania:
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomości HTML 5, JavaScript, and CSS 3, Bootstrap, React
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i zdolności organizacyjnych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)
Oferujemy:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.