Front- End Developer - Life in Mobile

Life In Mobile Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

minimum dwa lata doświadczenia komercyjnego

praktyczna znajomość HTML5, CSS i JavaScript (ES6)

praktyczna znajomość frontendowych frameworków JavaScript

umiejętność tworzenia aplikacji typu Single Page Application

umiejętność współpracy z zespołem i dobre umiejętności komunikacyjne

komunikatywny język angielski w mowie i piśmie

Mile widziane:

praktyczna znajomość Vue.js i Vuex

znajomość technik automatycznego testowania aplikacji frontendowych

Obowiązki:

przetwarzanie wymagań biznesowych na kod aplikacji

projektowanie rozwiązań wspólnie z pozostałymi członkami zespołu

dbanie o jakość przyjmowanych rozwiązań

współpraca z zespołami w Polsce i Stanach Zjednoczonych

Oferujemy:

umowę o pracę lub samozatrudnienie

atrakcyjne wynagrodzenie

praca w młodym i ambitnym zespole

prywatną opiekę medyczną

nielimitowany dostęp do kawy

firmowy lunch co wtorek

możliwośc pracy w firmie będącej liderem technologii mobilnych w USA

2 tygodniopwy wyjazd do USA

nowoczesne biuro w Katowicach

przyjazną i luźną atmosferę

Prezentacja firmy

Life in Mobile was founded in August 2012 to allow marketing visi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - ERP