Front-end developer HTML/CSS/JS (k/m)

Netzindianer Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy ambitnego programisty (k/m) interfejsów webowych, który wspomoże swoją pracą nasz zespół.

Tworzymy aplikacje internetowe (PHP) i mobilne na systemy iOS i Android oraz kreacje reklamowe dla znanych klientów - głównie z branży medialnej. Nasza siedziba mieści się w centrum Krakowa (3 minuty od Wawelu).

Jesteśmy już od ponad 17 lat na rynku. Naszym pracownikom oferujemy oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia, możliwości rozwoju, kontakt z ciekawymi projektami, prywatne ubezpieczenie zdrowotne oraz pracę w "niekorporacyjnej" atmosferze.

 Więcej o nas na www.netzindianer.net

Wymagania

Oczekujemy następujących kwalifikacji:

- Zainteresowanie technologiami webowymi,
- HTML + JS + CSS (programowanie interfesjów WWW) w stopniu dobrym lub lepszym,
- minimum rok doświadczenia w projektach komercyjnych lub prywatnych.

Prezentacja firmy

Firma Netzindianer powstała 18 lat temu jako niemiecka spółka. Od 15 lat... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 500PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce