Frezer

Dolnośląskie, dolnośląskie

HRK S.A.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, przedsiębiorstwa działąjącego w obszarze produkcji konstrukcji stalowych poszukujemy kandydatów do pracy na stanowiskach:

FrezerMiejsce pracy: Dolnośląskie

Wymagania:

  • Wyształcenie co najmniej zawodowe, mile widziane średnie techniczne
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym branży stalowej (konstrukcje stalowe, obróbka, spawanie, itp)
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę, solidność
  • Rzetelność i skrupulatność

Nasz klient oferuje stabilne zatrudnienie i konkurencyjne warunki płacowe.

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2013
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji