FREZER – PROGRAMISTA CNC

Jobs4Europe B.V.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • programowanie frezarki CNC zgodnie z dokumentacją techniczną
  • ustawianie maszyn
  • kontrolowanie pomiarów
  • dokonywanie przeglądów oraz utrzymywanie maszyn w czystości

Wymagania:

  • Min 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (najchętniej w systemie Heidenhein lub Fanuc)
  • umiejętność samodzielnego programowania
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • umiejętność samodzielnej i odpowiedzialnej pracy
  • posiadane prawo jazdy

Zapewniamy:

  • dobrą pensję wypłacaną co tydzień
  • zakwaterowanie w 1-osobowym pokoju
  • transport do i z pracy
  • pracę w stabilnej firmie z możliwośćią rozwoju
  • ubezpieczenie
  • opiekę polskiego koordynatora.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn 29,08,97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U.nr 133,poz 883)

Prezentacja firmy

Firma Jobs4europe to miedzynarodowa agencja posrednictwa pracy, k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria