Opis stanowiska pracy

- Wykonywane czynności: obsługa frezarki manualnej.
- Praca na materiałach: czarna stal 30% między -6 a 15 mm 70% między 15 a 80 mm.
- Wykonywanie elementów do produkcji części rolniczych, koli i podnośników

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- premię dzienną 20 euro na rękę za każdy dzień kalendarzowy
- całkowitą organizację przejazdu i zatrudnienia we Francji
- umowę o pracę francuską
- pełne wsparcie koordynatora
- zakwaterowanie

Wymagania

- Minimum 2letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- Umiejętność obsługi frezarki manualnej
- Chęć podjęcia pracy za granica na dłuższy okres

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
20 EURO netto premii dziennej za każdy dzień miesiąca, 100 EURO za polecenie pracownika
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji