Frezer (m/k) atrakcyjne wynagrodzenie!

Trenkwalder

Komorniki, Poznań, Luboń, wielkopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Komorniki, Poznań, Luboń
Opis stanowiska:
  • obsługa maszyn sterowanych numerycznie,
  • pomiar wykonanych detali przy użyciu narzędzi pomiarowych,
  • wykonywanie detali - produkcja jednostkowa.

Oczekiwania wobec kandydata:
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • znajomość sterowania typu Heidenhain,
  • samodzielność przy ustawianiu obrabiarek CNC, w tym: pisanie programów, dobór narzędzi i parametrów, dokonanie pomiarów podczas ustawiania wykonywanej części,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • doświadczenie w zawodzie min. 2 lata,
  • innowacyjność i zaangażowanie,
  • otwartość na nowe rozwiązania.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji,
  • pracę na 2 zmiany od poniedziałku do piątku (6-14/14-22), docelowo praca na 3 zmiany,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wdrożenie i przeszkolenie do pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pakiet benefitów: karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe.
Miejsce pracy: Głuchowo k. Komornik

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy