Opis stanowiska pracy

Obecnie do Zakładu Konstrukcyjno – Mechanicznego Narzędziownia

poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Frezer konwencjonalny

miejsce pracy: Kraków

Opis stanowisk pracy :

  • Obsługa frezarek konwencjonalnych,

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi frezarek konwencjonalnych.
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na ofertowanym stanowisku.
  • Dobra znajomość rysunku technicznego i zagadnień obróbki metalu.
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi
  • Samodzielność, rzetelność, dokładność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Pracę w dużym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę z zastosowaniem najnowszych technologii
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mail: konstrukcja(at)alpha.krakow.pl lub pocztą na adres: 31-346 Kraków, ul. Stawowa 142 tel 12 639 09 63 lub 691 862 849

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Oferty powinny zawierać oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.l997 r. o ochronie danych osobowych" (Dz.U. nr 133, poz. 883, ze zm.)

Prezentacja firmy

Alpha Technology to 7 nowoczesnych Zakładów produkcyjnych. <br/>Świadcz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy