Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszego Klienta- firmy produkcyjnej zlokalizowanej we Wrocławiu- prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • obróbka elementów na frezarce 3 osiowej CME MP 100
  • samodzielne programowanie i obsługa maszyn CNC
  • programowanie maszyn w oparciu o rysunek techniczny
  • dobór parametrów
  • kontrola jakości wykonywanych elementów
  • optymalizacja procesu produkcyjnego
  • utrzymanie właściwego stanu technicznego urządzeń i narzędzi
  • kontrola i spełnianie wymogów bezpieczeństwa BHP, norm i reguł wewnętrznych przewidzianych w regulaminie miejsca pracy

Wymagania:

  • 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku operatora CNC
  • umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
  • doświadczenie w samodzielnym programowaniu maszyn Heidenhain
  • umiejętność doboru narzędzi oraz parametrów
  • realizacja planu produkcyjnego

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracoodawcą
  • stabilność zatrudnienia
  • pracę w systemie 2-zmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + 20% premii co miesiąc + możliwość pracy w nadgodzinach

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Automatyka , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji