Gi Group Sp. z o.o.

Frezer CNC

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

• Ustawianie i obsługa pionowych centrów obróbkowych CNC;
• Czyszczenie i konserwacja obsługiwanych maszyn, urządzeń i przyrządów;
• Nadzór jakościowy nad wykonanymi detalami - praca z dużymi dokładnościami;
• Dbanie o porządek na stanowisku pracy;
• Przestrzeganie przepisów BHP i p. pożarowych.

Wymagania:

• Wykształcenie min. zawodowe techniczne;
• Doświadczenie na stanowisku operatora maszyn CNC;
• Praktyczna znajomość obsługi maszyn ze sterowaniem Fanuc, Heidenhain lub Haas;
• Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
• Bardzo dobra umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych;
• Odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dokładność w wykonywaniu zadań;
• Nastawienie na rozwiązywanie problemów natury technicznej;
• Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym.

Oferujemy:

• Miejsce pracy: ul. Kwidzyńska;
• Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy;
• Zatrudnienie w stabilnej i dużej organizacji;
• Pracę w profesjonalnym, doświadczonym zespole;
• Bezpieczne środowisko pracy;
• Szerokie pakiet socjalny (prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, ubezpieczenie grupowe).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.