Agencja Zatrudnienia KS Service

Frezer CNC

Miejsce pracy: Szubin-Wieś, Szubin, Nakło nad Notecią, Bydgoszcz, Sępólno Krajeńskie, Żnin

Miejsce pracy: Szubin Wieś

OFERUJEMY:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie nawet 5500 zł brutto
  • elastyczny system pracy w godzinach 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00
  • premie uzależnione od zaangażowania
  • różnorodne szkolenia i kursy, finansowane przez zakład
  • bardzo dobrą atmosferę, wspierających przełożonych

GŁÓWNE ZADANIA:

  • umieszczanie na frezarce materiału do obróbki
  • uruchamianie maszyny do frezowania
  • wprowadzanie niewielkich zmian, programowanie maszyny

OCZEKUJEMY OD KANDYDATÓW:

  • doświadczenia w branży związanej z obróbką skrawaniem CNC
  • umiejętności obsługi frezarki CNC na sterowaniu Fanuc i Haas
  • samodzielności w pracy
  • umiejętności pracy w grupie

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.