Larex Personeelsbemiddeling B.V.
Larex Personeelsbemiddeling obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Frezer CNC

Miejsce pracy: Holandia

OPIS STANOWISKA:

Dla naszego zleceniodawcy w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko programisty frezarek CNC ze sterowaniem Heidenhain.

Produkowane części maja różnorodne przeznaczenie i wykorzystywane są w przemyśle motoryzacyjnym, inżynierii i budowy maszyn oraz sektorze high-tec i sektorze medycznym.

Jest to produkcja krótkich serii z wysokimi tolerancjami. Od kandydata wymagana jest umiejętność samodzielnego programowania maszyny na podstawie rysunku technicznego. Do zakresu obowiązków należy również kontrola jakości produktów.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na wyżej wymienionym stanowisku
  • Doświadczenie w programowaniu maszyn CNC z oprogramowaniem Heidenhain
  • Doświadczenie w pracy z innym oprogramowaniem (będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętność samodzielnej wymiany narzędzi
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Własny samochód (będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Rzetelności, pracowitości oraz elastycznego nastawienia do pracy.
  • Gotowości podjęcia pracy na dłuższy okres czasu.

Jeśli kandydat nie posiada doświadczenia w programowaniu maszyn CNC z oprogramowaniem Heidenhain, mimo wszystko prosimy o wysłanie aplikacji, ponieważ szukamy osób do pracy u wielu zleceniodawców. Można nawiązać z nami kontakt telefoniczny pod numerem (+31) 610930884.

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie 400-550 EUR netto tygodniowo na podstawie 40 godzin tygodniowo
  • Zwrot kosztów dojazdów (dla kandydatów posiadających własny samochód)
  • Tygodniowy system wynagrodzeń
  • Zakwaterowanie bez dodatkowych kosztów dla kandydata, pokój jednoosobowy oraz wi-fi
  • Możliwość kontaktu w języku polskim
  • Długotrwałe projekty
  • Warunki pracy zgodne z Układem Zbiorowym Pracy NBBU

Poza wyżej wymienionym wynagrodzeniem oferujemy/gwarantujemy również:

  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Opłacanie składek emerytalnych
  • Środki ochrony osobistej
  • Możliwość uzyskania certyfikatu VCA
  • W przypadku dojazdów własnym samochodem: 0,19 EUR za kilometr za dojazd z miejsca pracy do miejsca zamieszkania (od pierwszego kilometra)
  • Pomoc w uzyskaniu numeru BSN
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.