Larex Personeelsbemiddeling B.V.
Larex Personeelsbemiddeling obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Frezer CNC

Miejsce pracy: Holandia

OPIS STANOWISKA:

Dla naszego zleceniodawcy w centralnej części Holandii poszukujemy kandydata na stanowisko samodzielnego programisty frezarek CNC ze sterowaniem Heidenhain.

Produkowane części maja różnorodne przeznaczenie i wykorzystywane są w przemyśle motoryzacyjnym, inżynierii i budowy maszyn oraz sektorze high-tec.

Jest to produkcja zarówno krótkich jak i długich serii.

Kandydat potrafi na podstawie rysunku technicznego samodzielnie zaprogramować maszynę. Do zakresu obowiązków należy również kontrola jakości produktów.

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie 520€ - 530€ netto /40 godzin, wypłacane w systemie tygodniowym
  • 0.19 €/km dodatku do kilometrów dla osób posiadających własny samochód
  • Pokój jednoosobowy oraz wi-fi bez dodatkowych kosztów dla kandydata
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Darmowe ubranie i buty robocze oraz niezbędne narzędzia potrzebne do pracy
  • Możliwość kontaktu w języku polskim
  • Długotrwałe projekty i stabilne zatrudnienie
  • Warunki pracy zgodne z Układem Zbiorowym Pracy NBBU
  • Dział wsparcia administracyjnego dla wszystkich kandydatów (m.in. BSN, VCA)

Za polecenie nowych pracowników Firma Larex oferuje również atrakcyjny bonus w wysokości 750€ brutto!

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na wyżej wymienionym stanowisku minimum 3 lata
  • Umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
  • Umiejętność samodzielnego programowania maszyny z poziomu pulpitu
  • Własny samochód (warunek konieczny)
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.