Armadas B.V. i.o.

Frezer CNC

Od: Armadas B.V. i.o.
Miejsce pracy: HOLANDIA, Eersel

Opis firmy:

Firma z nowoczesnym parkiem maszynowym specjalizująca się w obróbce metalu, szczególnie dużych produktów (nawet do 40 metrów) tj. sprzęt medyczny, maszyny rolnicze, sprzęt ciężki, urządzenia dla przemysłu morskiego, elementy wiatraków czy panele słoneczne.

Zakres obowiązków:

  • obróbka dużych elementów (3D)
  • samodzielne programowanie i obsługa maszyn CNC
  • obsługa oprogramowania 3D CAD/CAM
  • programowanie maszyn w oparciu o rysunek techniczny
  • dobór parametrów
  • kontrola jakości wykonywanych elementów
  • optymalizacja procesu produkcyjnego
  • utrzymanie właściwego stanu technicznego urządzeń i narzędzi

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku frezer CNC
  • znajomość oprogramowania 3D CAD/CAM
  • umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
  • doświadczenie w samodzielnym programowaniu maszyn
  • umiejętność doboru narzędzi oraz parametrów
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO
  • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii
  • zakwaterowanie / dobre warunki mieszkaniowe
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwości rozwoju i awansu
  • bezpłatny kurs języka holenderskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy