Opis stanowiska pracy

Najważniejsze zadania osoby zatrudnionej na stanowisku frezera to:

  • prace frezerskie na maszynach CNC,
  • dobór i analiza programu (dobór parametrów skrawania, narzędzi),
  • pomiar wykonanych detali przy użyciu podstawowych narzędzi pomiarowych,
  • przygotowanie programów na proste detale,
  • umiejętność samokontroli.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe techniczne, mechaniczne lub pokrewne,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku frezerskim centrum obróbczym,
  • znajomość techniki obróbki metali i umiejętność obróbki skrawaniem na centrum obróbczym CNC,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi.

Prezentacja firmy

Podstawową działalnością Spółki jest produkcja urządzeń elektrotechniczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne