Frezer CNC / mechanik / technik obróbki skrawaniem (m/k)

Agentur OnlineStellen

Dobra k. Szczecin, zachodniopomorskie

Szukamy pracowników, którzy chcą podążać do przodu
Od ponad 10 lat jesteśmy wiodącym producentem przyrządów celujących dla chirurgii urazowej, retraktorów oraz innych instrumentów medycznych. Nasze kluczowe kompetencje obejmują produkty ze stali nierdzewnej, tytanu i wysokowydajnych tworzyw sztucznych (włókno węglowe, PEEK) dla techniki medycznej oraz komponenty dla automatyki i przemysłu lotniczego.

Dlatego nasz zespół technologów WENGLON w Dobrej w okolicach Szczecina (Polska) szuka od zaraz pracownika na stanowisko:

ze znajomością programowania CAD/CAM

Zadania:

  • Programowanie CNC
  • Programowanie prototypów i wykonywanie prób na maszynie
  • Ostateczne wdrożenie projektu do produkcji seryjnej
  • Definiowanie standardowego oprzyrządowania i przyrządów mocujących
  • Sporządzanie wymaganej dokumentacji na potrzeby produkcji seryjnej
  • Wsparcie działu sprzedaży poprzez obliczanie czasu produkcji nowych części, prototypów, serii próbnych i serii zerowych w celu wyceny oferty

Od kandydata oczekujemy:

  • Kilkuletnie doświadczenie w obróbce skrawaniem, najlepiej włókna węglowego i tytanu / stali nierdzewnej
  • Programowanie CAM, preferowane Autodesk FeatureCAM
  • Obsługa 5-osiowych centrów frezarskich DMG MORI ze sterowaniem Heidenhain
  • Doświadczenie w obsłudze mocowania części (systemy 0-punktowe), konstruowanie przyrządów i standaryzacja w produkcji CNC
  • Pierwsze doświadczenie w obróbce materiałów kompozytowych (głównie CFK)
  • Dobra znajomość języka polskiego (wymóg), dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Zamiłowanie do jakości, precyzji i szczegółów

Dlaczego my:

  • Bardzo zróżnicowany obszar działalności (branże, produkty, materiały)
  • Przyjazna atmosfera pracy, doskonała równowaga między życiem zawodowym i prywatnym
  • Wykorzystanie najnowocześniejszej technologii automatyzacji w naszych zakładach
  • Regularne szkolenia mające na celu dalszy rozwój pracownika
  • Dobre wynagrodzenie
  • Firma z perspektywami rozwoju
Czy chcesz postawić kolejny krok na ścieżce swojej kariery w Polsce? Jeśli tak, prosimy o przesłanie nam swojej pełnej aplikacji poprzez poniższy przycisk:
Jeśli masz jeszcze pytania, prosimy o kontakt telefoniczny z Panem Aleksandrem Kleczewskim +48 91 4324521, który pozostaje do Państwa dyspozycji