Frezer CNC / Fanuc / Heidenhain

W&F Detacheringen BV

Eersel / Holandia, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków na tym stanowisku będzie należało:

• opracowanie produktu na podstawie rysunku technicznego,

• programowanie obrabiarek bezpośrednio z pulpitu (frezerki 3, 4 osiowe),

• modyfikacja gotowych programów,

• dobór narzędzi,

• robienie pomiarów kontrolnych.

Wymagania:

• kilkuletnie doświadczenie w zawodzie frezer CNC ,

• dobra znajomość systemu sterującego Fanuc, Heidenhain,

• umiejętność programowania maszyn z pulpitu w wyżej wymienionych systemach,

• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

• dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego,

• wyksztalcenie minimum: średnie zawodowe,

• od kandydata na tym stanowisku oczekujemy wysokiej kultury osobistej, poczucia odpowiedzialności oraz zaangażowania.

Oferujemy:

• atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO ,

• świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii.

• dobre warunki mieszkaniowe,

• ubezpieczenie zdrowotne,

• opiekę polskojęzycznych konsultantów.

Prosimy o nadsyłanie angielskojęzycznych CV z dołączonym aktualnym zdjęciem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacji należy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.)." Jednocześnie oświadczam, że moje

Prezentacja firmy

W&F to międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy, która za priorytet sta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna