Freelancer/Freecruiter

JOBME S.A.

50-062 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

KIM JESTEŚMY...?
• EkoSystemem łączącym pasjonatów rekrutacji, ludzi HR-u, nieodwracalnie rosnącą w siłę społecznością na krajowym rynku rekrutacji.
• Doświadczonym zespołem w obszarze biznesu, HR-u, rekrutacji, rozwoju talentów…
• Partnerami w biznesie, kierującymi się zasadami „fair- play”.
• Ludźmi, którzy Tobie przyniosą projekt i wspólnie go zrealizujemy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na polski rynek rekrutacyjny nowych wartości i innowacji. Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14680.

Do naszego Ekosystemu poszukujemy:
FreeCruiterów

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za:
• Aktywne uczestnictwo w naszym JobMe życiu i zgłaszanie się do realizacji projektów rekrutacyjnych – takich jak lubisz, takich jakie Ci pasują.
• Realizację projektów rekrutacyjnych (direct search, headhunt & many more) samodzielnie lub ze wsparciem naszej społeczności JobMe.
• Uruchamianie swoich lokalnych, krajowych, a czasem i światowych kontaktów – networking ma moc!
Pracujesz, screenujesz, zyskujesz!!
Ludzie, rozmowy, networking, to Twój naturalny żywioł?
Jeśli Twoja jedyna, słuszna odpowiedź brzmi TAK:
Zapraszamy do Ekosystemu JobMe!

Oferujemy:
• możliwość wyboru projektów rekrutacyjnych w dowolnej branży i różnorodnym poziomie w strukturach organizacji
• możliwość potraktowania współpracy z nami jako dodatkowego źródła dochodów lub stałego zajęcia
• uśmiechniętych ludzi zmieniających świat rekrutacji

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych,
• biegłości w posługiwaniu się narzędziami rekrutacyjnymi,
• samodzielności i odpowiedzialności w realizacji powierzonych zadań,
• znajomości specyfiki lokalnych rynków rekrutacyjnych
• łatwości w nawiązywaniu kontaktów i budowania relacji z kandydatami
• mile widziane wykształcenie kierunkowe (psychologia, ZZL)

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja