Opis stanowiska pracy

Franczyzobiorco…

Masz powyżej uszu…

korporacyjnej monotonii ? Masz poczucie, że decydując samodzielnie, mógłbyś osiągnąć więcej?

Otwórz z nami własny biznes lub rozwiń swoją dotychczasową działalność i zwiększ zysk w firmie!

Cenimy otwartość na potrzeby Klienta, wysoką jakość oraz innowacyjne rozwiązania biznesowe.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem wysokiej jakości karm dla psów i kotów fińskiej marki Nero Gold.

Nasze produkty cechują się jakością Super Premium, nowoczesnym designem i innowacyjnością.

Wraz z dynamicznym rozwojem rynku produktów dla zwierząt domowych poszukujemy:

FRANCZYZOBIORCÓW

na terenie całego kraju

Dlaczego my?

  • posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży,
  • jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę,
  • pomagamy i szkolimy,
  • dynamicznie rozwijamy sieć handlową,

Zapewniamy:

  • wyłączność terytorialną,
  • wsparcie w pozyskiwaniu Klientów,
  • bardzo korzystne warunki handlowe, co ułatwia budowę i pomaga rozwijać stabilny biznes,
  • produkty wysokiej jakości potwierdzone opiniami Klientów.

Poszukujemy osób:

  • zmotywowanych i zainteresowanych prowadzeniem własnego, dochodowego biznesu lub chcących rozszerzyć już prowadzoną działalność i powiększyć generowany zysk,
  • lubiących pracę z ludźmi i zwierzętami,
  • posiadających lokal typu magazynowego o pow. ok. 15 m2 oraz samochód,
  • posiadających kapitał w wysokości od 30 tys. zł z przeznaczeniem na zatowarowanie, otwarcie i prowadzenie biznesu.

Prezentacja firmy

Firma Smacznachwila.pl Sp. j. od 2014 roku jest wyłącznym importe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Franczyza / Własny biznes, Praca Inne, Praca Weterynaria, Praca Sprzedaż - Account Management