Opis stanowiska pracy

Szanowni Państwo,

Jeśli chcielibyście prowadzić własną firmę pod marką wyposazamyfirmy.pl zapraszamy do współpracy. Współpraca oparta jest o umowę franczyzową zawieraną na czas określony. Po wzajemnej weryfikacji otrzymacie Państwo wyłączność terytorialną na sprzedaż produktów i usług wyposazamyfirmy.pl, zarówno dla sprzedaży projektowej jak i e business (ruch terminowany z przydzielonego terenu będzie przypisany do franczyzobiorcy).

Wymagania:

  • Działalność gospodarcza -czynna
  • Firmowe konto bankowe
  • System do wystawiania faktur z możliwością umieszczenie logo: wyposazamyfirmy.pl

Oczekiwania:

I etap

  • podpisanie umowy franczyzowej - min 6 msc
  • szkolenie produktowe
  • Szkolenie z obsługi systemu sprzedażowego

II etap

  • utworzenie biura Handlowego w mieście wojewódzkim z możliwością rozbudowy do "ShowRoom" marki
  • posiadanie min dwóch osób w lokalizacji jw. (osoba pierwszego kontaktu i mobilny handlowiec)
  • Posiadanie zespołu monterskiego w lokalizacji jw. (monterzy) - montaż nie zalicza się do obrotów i stanowi przychód własny franczyzobiorcy

Oferujemy:

  • Wsparcie sprzedażowe
  • Wsparcie projektowe
  • Wsparcie marketingowe
  • Wsparcie IT
  • Know-how
  • Dostęp do nieograniczonej ilości producentów wyposażenia na rynku polski
  • Czytelny i przejrzysty system współpracy
  • wyłączność terytorialną: (województwo lub miasto)
  • środki płatnicze bezpośrednio na konto zaraz po realizacji płatności przez Klienta
  • przy większych realizacjach - wsparcie producenta i franczyzodawcy
  • przy większych realizacjach - wydłużone terminy płatności - do 28 dni

Prezentacja firmy

Jesteśmy organizacją zajmującą się szeroko rozumianym outsourcingiem zak... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
min. 6 m-cy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca BPO / outsourcing, Praca Franczyza / Własny biznes