Opis stanowiska pracy

prowadzenie w pełni wyposażonego w meble i ekspozytory Salonika Prasowego.Franczyzobiorca prowadzi swoją politykę kadrową i fiskalną.
Kandydat musi prowadzić działaność gospodarczą.Dokonuje zatowarowania Salonu z własnych środków finansowych. Istnieje mozliwość objęcia punktu sprzedaży na zasadzie ajencji -indywidualne rozmowy dot, konkretnych lokalizacji .

Wymagania

mile widziane doświadczenie w handlu w branży FMCG.Dysponowanie zapleczem finansowym na zakup towarów.
Oferta dotyczy także emerytów lub rencistów

Prezentacja firmy

<br/>Eurokiosk to prężnie rozwijająca się sieć detaliczna, obejmująca pu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
minimum 12 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
wynagrodzenie uzależnione od poziomu generowanego obrotu
Branża / kategoria:
Praca Franczyza / Własny biznes, Praca Inne, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie