Fotograf sklepowy - sprawdź promocje

clickworker GmbH

w całej Polsce, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Praca
Zdobądź trochę pieniędzy podczas robienia zakupów spożywczych. Szukamy ludzi, którzy byliby otwarci na wyjazdy i zrobienie kilku zdjęć w sklepach lub supermarketach w okolicy. Zdjęcia będą wykorzystywane przez naszego klienta do analizy i poprawy dostępności produktów i zakresów w sklepach.

Wymagane umiejętności i płatności
Potrzebujesz tylko smartfona, połączenia z Internetem i możliwości korzystania z instrukcji. Płatność zazwyczaj wynosi 5 € za sklep. Ile robisz, co robisz, zależy całkowicie od ciebie!

Zakres projektu
Będzie to długotrwały projekt przesyłany w nieregularnych odstępach czasu; Oznacza to, że nie będzie dostępny cały czas. Jeśli projekt nie zostanie wyświetlony bezpośrednio po zalogowaniu się do panelu zadań, sprawdź go ponownie. Będziemy także wysyłać wiadomości e-mail do pracowników po uruchomieniu projektu.

O firmie
Clickworker jest platformą crowdsourcingu, która dzięki wsparciu społeczności internetowej freelancerów, zwanej Clickworkers, obsługuje duże procesy biznesowe dla firm międzynarodowych.
Mówiąc prosto, gdy firma posiada projekt, którym się opiekujemy, dzielimy je na mikro-zadania, a następnie oferujemy je użytkownikom, którzy za pomocą kliknięć mogą je wykonać i zarabiać w internecie.

Prezentacja firmy

Clickworker jest platformą crowdsourcingu, która dzięki wsparciu społecz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce