Formierz – odlewnik - Finlandia

Adecco Poland Sp. z o.o.

Finlandia, zagranica

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Finlandia

Zadania:

• Praca w odlewni w systemie 2 zmianowym
• Przygotowanie form do odlewów, kontrola procesu wykonywania odlewu, kontrola jakości i wykańczanie pod względem jakości wykonanych elementów.

Wymagania:

• Min. 2 lata świeżego, udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku
• Znajomość jęz. angielskiego mile widziana
• Dobra kondycja

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na fińskim rynku pracy
• Opłacone koszty przelotu do Finlandii
• Wynagrodzenie 12-13 EUR brutto/h + dodatki
• Kontrakt od zaraz na okres min. 6 miesięcy
• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Aplikacje: paulina.slopiecka@adecco.pl

Numer referencyjny: ODL/Finl/4/18
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.