Opis stanowiska pracy

- Przygotowanie form odlewniczych różnych kształtów z poliestru,
- Wyprowadzanie ze strugi CNC warstw i modelowanie,
- Poprawki i naprawy na warsztacie,
- Formowanie, laminowanie, szlifowanie.

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę (wszystkie składki odprowadzane od całości wynagrodzenia brutto, możliwość korzystania z francuskich świadczeń socjalnych: świadczenia rodzinne, emerytura)
- zorganizowane zakwaterowanie i transport
- Pracodawca zapewnia bezpłatny dojazd z kwatery do miejsca pracy
- wsparcie koordynatora
- pracę wśród Polaków
- premie dzienne
- możliwość skorzystania z zaliczki
- zdalne załatwienie formalności

Wymagania

Doświadczenie w tego typu pracy przynajmniej rok.

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji