ManpowerGroup Sp. z o.o.

Flutter Developer

Miejsce pracy: Łódź, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Opoczno

Oferta:

  • Umowa o pracę lub B2B
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Karta Multisport
  • Prywatna Opieka Medyczna
  • Praca zdalna lub stacjonarna we Wrocławiu

Wymagania:

  • Dobra znajomość Fluttera
  • Doświadczenie z interfejsami REStFull API
  • Doświadczenie w pracy z zewnętrznymi bibliotekami
  • Dobra znajomość GI
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość języka Swift i frameworków iOS
  • Doświadczenie w pracy z Kotlin/ Java tworząc aplikację na Androida
  • Doświadczenie w opracowywaniu aplikacji medycznych

Zadania:

  • Projektowanie i budowanie zaawansowanych aplikacji na platformy iOS i Android za pomocą frameworka Flutter
  • Ścisła współpraca z innymi specjalistami przy rozwoju aplikacji
  • Standaryzowanie aplikacji
  • Współpraca z wielofunkcyjnymi zespołami
  • Testowanie jednostkowe
  • Utrzymywanie jakości kodu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy