FLORYSTKA

Holandia, Denekamp, zagranica

Euro Work

Opis stanowiska pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy

EURO WORK

od 13 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,

zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i

umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

FLORYSTKA

Miejsce pracy: Denekamp

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Praca na długi okres czasu

Opis stanowiska:

Praca przy układaniu bukietów kwiatowych.

Nie wymagamy doświadczenia aczkolwiek mile widziane osoby z doświadczeniem.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stawkę 9,94 euro brutto/h
  • Wynagrodzenie netto: 321 euro tygodniowo netto
  • Szkolenie przygotowujące do danego stanowiska pracy
  • Możliwość pracy na dłuższy okres czasu
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie

Wymagania

Kogo szukamy?

  • Osób komunikujących się w języku angielskim
  • Posiadających prawo jazdy (mile widziane)
  • Z doświadczeniem na podobnym stanowisku

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej –

posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy... proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne , Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne