Opis stanowiska pracy

Firma JHI Personaldienstleistung poszukuje FIZJOTERPEUTKE lub Masazystke lub Studentke medycyny do pracy na Luksusowym Jachcie w SPLIT (Chorwacja). Firma zatrudniająca zajmuje się czarterem luksusowych jachtów motorowych.
Dojazd/lot do miejsca pracy, jak rowniez powrot organizuje i finansuje pracodawca.
Podjecie pracy od konca kwietnia 2018 do wrzesnia 2018.
Oferta pracy z zakwaterowaniem oraz wyzywieniem, na jachcie kajuty sa dwuosobowe.
Umowa o prace zawarta jest bezposrednio z pracodawca niemieckim. Wynagrodzenie miesieczne 1500€ netto+ duze napiwki.

Korzystna oferta pracy dla milosnikow zeglowania, polaczona z wymarzonym miejscem na urlop !

Wymagania

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego!!!
- certyfikat STCW 95 (szkolenie z bezpieczeństwa), istnieje mozliwosc zrobienia tego szkolenia juz na miejscu tzn. w Split, ale podjecie pracy nastapi juz od konca kwietnia.
- doświadczenie w zawodzie,
- zadbany estetyczny wygląd.

Prezentacja firmy

Szukasz pracy za granica ? zglos sie do nas, byc moze mamy oferte pracy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
4-5 miesiace
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
6 000PLN - 6 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
napiwki
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Obsługa klienta, Praca Inne