Opis stanowiska pracy

• Przeprowadzanie konsultacji medycznej i zakwalifikowanie pacjenta do określonego zabiegu,
• Objaśnianie pacjentom działania metody terapii polem magnetycznym ,
• Prowadzenie indywidualnych terapii z pacjentem przy użyciu urządzeń Biomag,
• Prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów zgodnie z standardami panującymi w gabinetach Terapion,
• Promowanie wśród pacjentów usług i produktów gabinetu,
• Dbanie o sprzęt oraz urządzenia rehabilitacyjne,
• Budowanie dobrego wizerunku gabinetu fizjoterapii.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe kierunkowe (uprawnienia fizjoterapeuty),
• Łatwość w nawiązywania kontaktów , otwartość i bardzo wysoka komunikatywność,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Wysoka kultura osobista,
• Odpowiedzialność oraz empatia wobec pacjentów,
• Inicjatywa i zaangażowanie w pracę,
• Umiejętność szybkiego uczenia się,
• Obsługa komputera i urządzeń biurowych,
• Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Terapion to sieć specjalistycznych gabinetów fizjoterapii metodą pulsacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Możliwość uzyskania dodatkowych premii miesięcznych
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Praktyki / Staż