Opis stanowiska pracy

IPF medical wywodzi się z IPF Group istniejącej od 2009 roku, posiadającej obecnie 3 oddziały w Poznaniu, Gdańsku i Paryżu. Od ponad 7 lat specjalizujemy się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Obecnie współpracujemy już z ponad 90 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz termy. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 70 fizjoterapeutów.

Obecnie dla ośrodka opieki średnioterminowej i rehabilitacji położonego w departamencie Ain, poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTA

Miejsce pracy: Francja, region Owernia-Rodan-Alpy, departament Ain

Opis placówki i zakres obowiązków:

  • placówka mieszcząca się na terenie średniowiecznego zamku, z odziałem opieki średnioterminowej i rehabilitacji (30 łóżek), posiadająca salę do kinezyterapii z możliwością urządzenia zgodnie z zaleceniami fizjoterapeuty, do dyspozycji duży ogród otaczający placówkę,
  • do obowiązków fizjoterapeuty należą: rehabilitacja pacjentów po hospitalizacji, zabiegach chirurgicznych z zakresu ortopedii i neurologii, wypadkach komunikacyjnych, a także osób starszych, których stan uległ znacznemu pogorszeniu (nauka chodu, próby wysiłkowe),
  • pacjenci: osoby dorosłe i osoby starsze,
  • praca w zespole interdyscyplinarnym, w skład którego wchodzą: lekarze, neuropsycholog, ergoterapeuta, pielęgniarki, opiekunowie medyczni, dietetyk, farmaceuta,
  • elastyczny czas pracy, swoboda w ustalaniu sposobu pracy z pacjentami.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe: licencjat z min. rocznym doświadczeniem zawodowym/ magister fizjoterapii,
  • gotowość do podjęcia lub kontynuacji nauki języka francuskiego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem,
  • chęć podjęcia pracy we Francji.

Znajomość języka francuskiego nie jest warunkiem koniecznym w momencie zgłoszenia CV. Organizujemy kursy językowe dla fizjoterapeutów od podstaw.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie bezpośrednio u francuskiego pracodawcy
  • umowę o pracę na czas nieokreślony na pełen etat (35 godzin tygodniowo), poprzedzony okresem próbnym
  • atrakcyjne wynagrodzenie (ok. 2340 € brutto/ 1800 € netto miesięcznie),
  • ubezpieczenie społeczne oraz pełen pakiet socjalny przysługujący pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Francji
  • zapewnione zakwaterowanie w początkowych miesiącach pracy ( na terenie placówki)

Dodatkowo zapewniamy:

  • bezpłatny kurs języka francuskiego (program przygotowany specjalnie dla fizjoterapeutów z uwzględnieniem słownictwa medycznego)
  • możliwość wyboru dogodnej formy kursu (stacjonarny lub online)
  • pomoc przy nostryfikacji dyplomu (bezpłatne tłumaczenie dokumentów),
  • organizacja podróży do Francji,
  • wsparcie na każdym etapie rekrutacji oraz po wyjeździe,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami:

Magdalena Górska - numer kontaktowy podany jest obok ogłoszenia

IPF Medical Sp. z o. o.

ul. Ratajczaka 19

61-814 Poznań

Atrakcyjne oferty pracy dla fizjoterapeutów we Francji

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
9 900PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia