Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy fizjoterapeutę do pracy z pacjentami ze schorzeniami neurologicznymi (głównie po udarze mózgu).

Zapewniamy:
- bardzo dobre warunki finansowe
- zakwaterowanie dla osób spoza Koszalina
- pracę w renomowanym ośrodku z doświadczoną kadrą

Mile widziane kursy takie jak:
- PNF
- NDT
- TERAPIA MANUALNA

Prezentacja firmy

Ponad 25 lat z sukcesami prowadzimy działalność leczniczą. Pracujemy met... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Dodatkowo oferujemy udział procentowy w procedurach ponadprogramowych.
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Inne, Praca Sport / Rekreacja