Grupa Nowy Szpital Holding S.A.

Fizjoterapeuta

Od: Grupa Nowy Szpital Holding S.A.
Miejsce pracy: Kostrzyn Nad Odrą, Gorzów Wielkopolski, Myślibórz

Opis stanowiska
Świadczenie usług w zakresie fizjoterapii.
Wykonywanie zawodu z należytą starannością, zgodnie z zasadami etyki zawodowej, poszanowaniem praw pacjenta i wykorzystując wskazania aktualnej wiedzy medycznej.
Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

Oferujemy
Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego.
Przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy.
Różne formy zatrudnienia.
Stabilne warunki pracy.

Wymagania
Tytuł magistra lub licencjat z fizjoterapii;
Mile widziane dodatkowe szkolenia specjalistyczne.
Doświadczenie w pracy.
Samodyscyplina i umiejętności organizowania czasu pracy.
Wysoka kultura osobista i życzliwe podejście do pacjenta.